Прочитать инструкцию

Исполнение желания

Техники исполнения желания

Фото для визуализации

Аудио медитации

Видео материалы

Книги и статьи

Аудио книги

Достижение финансового благополучия

Техники достижения финансового благополучия

Фото для визуализации

Книги и статьи

Аудио книги

Достижение цели

Техники достижения цели

Фото для визуализации цели

Книги и статьи

Эмоциональное равновесие и здоровье

Техники достижения радости и счастья

Оранжевая терапия

Музыка для релаксации

Минутка расслабления

Тесты

Видео материалы

Книги об эмоциональном здоровье

Мандалы

Дельфинотерапия (фото)

Дельфинотерапия (видео)

Анималотерапия (фото)

Семья

Супружеская отношения

Детские проблемы

Подрастковые проблемы

Шизофрения. Информация для родственников

Кризисы и семья

Успех, карьера, профессия

Советы и методы для успешного поиска работы и подготовки к интервью

Профессиональное сгорание

Видео материалы

Книги и статьи

Аудио книги

Школа управления судьбой

Самопознание

Коучинг

О Жизни... Вопросы и ответыВопросы и ответыДобрый день! У меня умер дядя. Очень плохо себя чувствую, всё время беспокоюсь, практически не сплю. Что делать? Спасибо, Екатерина!
Zdravstvujte:) Eto Irina,ja xotela bi znat za dve s polovinoj nedeli mozno li vozdejstvovat na moe podsoznanie,t.k ja naxoxozus za predelami Latvii i priedu v otpusk liw na 2,5 nedeli.A mne tak xochetsja vernut svoj normalnij ves:(.I escho odin malenkij voprosik ,skolko stojat seansi.Sposibo:)
Добрый день! Вы оказываете психологическую помощь? В чём она заключается? С какими проблемами к вам можно обращаться? Надо ли записываться к вам на приём и сколько это может стоить?
Сообщение: спасибо вам огромное за ваш сайт он очень сильно помог, у в жизни как и в государстве--)) был довольно большой кризис, теперь я получила уверенность в себе и как то жизнь сама собой настроилась. СПАСИБО И ДАЙ БОГ ВАМ ЗДОРОВЬЯ И ВСЕГО ЧТО ТОЛЬКО ВЫ СМОЖЕТЕ СЕБЕ ПО ЖЕЛАТЬ. ЕЩЕ РАЗ СПАСИБО.
Добрый день!

Моему сыну 19 полных лет. Год назад он попал в психоневрологическую больницу где ему поставили диагноз шизофрения. Он пошел неоднократный курс лечеиня. В данный момент он находиться на учете в диспансере. Проблема в том, что он не может учиться в техникуме , т.к по его словам раздражает общество, он рассеянный, не может сконцентрироваться . Может быть какие-нибудь занятия в Вашем центре помогут и научат его жить с этим? Готовы придти к Вам на консультацию.

С уважением , Инга
Labdien!

Jau iepriekš biju rakstījusi, ka lielākā meita bērnu nepeiņem. Šobrīd man ir piedzimusi otra meitiņa, bet lielākā meita gribēja brālīti. Jūs teicāt, lai sāku ar viņu runāt, bet es ar vecāko meitu kopā nedzīvoju, bet, ja palūdzu, lai viņa atbrauc vai atnāk pie manis, viņa to nevēlās darīt, jo šeit ir otrs bērniņš. No skolas arī viņu nevaru sagaidīt. Ar lielāko meitu ļoti zūd kontakts, saku, lai atnāk pie māsiņas, bet viņa atbild, ka ja uzspiedīšu, būs vēl trakāk, pret mani viņa ir gatava mainīt attieksmi, bet pret bērnu nekādā gadijumā. Es nesparotu, kapēc tā ir? Saprātīga meitene - nesmēķē, nelieto alkaholu, bet kāpēc tāda reakcija? Viņa visos iespējamos variantos izvairās no jaunākās meitiņas.
Labdien!

Man ir 16 gadus veca meita. Man ir pamatotas aizdomas, ka viņa ir uzsākusi dzimumdzīvi, bet man ir bijis kauns runāt par izsargāšanos. Labprātāk aizvestu viņu pie ārsta, lai pārbaudītu vai nav iestājusies grūtniecība, bet baidos sabojāt attiecības. Pati esmu stāvoklī un gaidu 3. bērniņu, bet meita ir pateikusi, ka negribēs bērnu ne redzēt, ne dzirdēt. Es nesaprotu, kapēc meitai ir tāds naids uz vēl nedzimušu bērnu. Kā novērst šo naidu?
Labdien!

Man ir sekojoša problēma. Gadus 7 atpakaļ nopietni nodarbojos ar distanču slēpošanu un velo sportu. Vasarā skrēju krosus, viss tas bija diezgan nopietni. Tad es tam visam pieliku punktu un darījiu tikai to sava prieka pēc, daudz mazākos apjomos un slodzēs. Nu jau otro gadu esmu tā nopietnāk atsācis mīties ar riteni, taču pēc treniņiem ir tāda nepatīkama sajūta, ir sāpes sirds rajonā, bezspēks. Sirdi esmu baudījis vairākkārt, pēdējo reizi pagājušajā gadā Sporta Laboratorijā un nekādu problēmu man nebija, teica ka ļoti laba sirds esot. Lieta tāda, ka man pašam ļoti bieži sanāk atrasties stresa situācijās, ļoti bieži svīstu, ir sirdsklauves. Vispār, es par 99% esmu pārliecināts, ka man ir veģetatīvā distonija, uz ko gan pārbaudes neesmu gājis.
Kad sāpes man ir citreiz tādās dienās, kad netrenējos, es to norakstu uz nerviem, jo man tiešām vislaik sanāk atrasties tādā kā saspriguma stāvoklī. Bet pēc treniņiem? Vai tas var būt saistīts ar šo stresu? Tākā nervu sistēma ir vāja, tā pie sāpēm sadomājos visādas sliktas domas un paliek vēl sliktāk. Kur var pārbaudīt, vai man ir VD? Un ko iesākt ar sāpēm?
Paldies!
Labdien!

Man nesen notieca diagnozi veģetatīvā distonija, sakiet, lūdzu, vai sakarā ar veģetatīvo distoniju man ar varētu būt dedzinoša sajūta kaklā un kunģī?
Paldies!
Manai vecmammai ir 75 gadi. Viņa jau kādus 5 gadus katru dienu bļauj par visādiem sīkumiem, nav tādas dienas, kad viņa nebļaustītos. Ja mamma savukārt, aizrāda, (uzbļauj), lai vecā māte pārstāj - tad kādas 2 dienas ir klusums.

Esmu domājis vai tas nav saistīts ar pilnmēnesi, bet iespējams ir kādas zāles, ko iedot, lai vecmamma nebļauj?
Labdien!

Man ir 32 gadi. Nu jau vairāk kā 7 mēnešus netieku īsti skaidrībā, kas ar mani notiek. Esmu taisījusi USG vēderam, galvas asinsvadu dopler., EHO, EKG, velo sirdij - norma. arī USG vairogdziedzerim- normā. Asins analīzes vairogdziedzera hormoni - norma, uz reimatismu analīzes - norma, vēl neskaitāmas analīzes neko neatrod. Tikai visiem viena diagnoze - veģetatīvā distonija. Nu nekādi man tas neticās. Man ir pārsitieni, sirds skrien tikko kā esmu no rīta stāvus, bet citreiz arī sēdus. Nesen bija lēkme, ka guļot gultā uz muguras sākās ļoti ātra sirds darbība. KAd stāvu, jūtu it kā kamolu kaklā, kad apsēžos mazinās, bet nepazūd. Sāp starp lāpstiņām. Nezinu ko vēl darīt. Varbūt diafragmas trūce vai barības vada? Pārsitieni ir arī pie kustībām.
Paldies!
Ko darīt, ja bērns ir ļoti emocionāls un histērisks? Labdien! Vēlos lūgt padomu, ko darīt, ja mans bērns ir ļoti emocionāls un histērisks, nepacietīgs un tajā pašā laikā regulē un komandē mani! Ja nepakļaujos un nedaro, ko bērns vēlas, seko liela histērija. Dažreiz pat ne no kā, kaut ko ieņem savā galviņā un sāk raudāt un no psihošanas nervi niez. Bērns sāk tēlot, ka nevar paiet, tad lien uz celiem vai rokas nav un nevar neko panemt. Esmu nogurusi un nezinu, ko darīt, kā bērnam palīdzēt. Viņa tiaki raud un čīkst, bet nemaz nav dzīvespriecīga, bērns arī ļoti daudz slimo. Paldies!lv LV rus RUS

УСЛУГИ


img


 

 

Новости Даугавпилса Grani.lv