Valentia - centrs Valentia - psiholoģiskā palīdzība, vardarbībā cietušo bērnu rehabilitācija, diagnostika
Sapņu piepildīšanas instrukcija

 

Esiet sveicināti!

 

 

Esiet sveicināti!Jūs atrodaties Psiholoģiskā centra „Valentia” mājas lapā.

Šī mājas lapa veltīta pozitīvajai domāšanai un izveidota priekš tiem, kas grib mainīt savu dzīvi un iemācīties efektīvi tikt galā ar dzīves un personīgajām grūtībām, sasniegt savus mērķus, piepildīt savas vēlmes un būt laimīgi Šeit un Tagad.

Visi, kam interesē pašattīstība, psiholoģiskā veselība, pašpalīdzības un relaksācijas paņēmieni, kā arī savu vēlmju un mērķu sasniegšanas paņēmieni un tehnikas atradīs šeit interesantu un vajadzīgu informāciju.

Šajā mājas lapā Jūs atradīsiet informāciju par mūsu praktisko darbību, psiholoģiskās un psihoterapeitiskās palīdzības veidiem un paņēmieniem, ko var saņemt mūsu centrā.

Vēlot Jums Prieku un Mīlestību,
LPPC „Valentia”

 

 

Jaunumi

Bezmaksas psihoterapeita un psihologa konsultācijas centrā  “Valentia”

   Bezmaksas psihoterapeita un psihologa konsultācijas centrā “Valentia”

10. oktobrī visā pasaulē tiek svinēta 

Pasaules garīgās veselības diena

Šajā dienā  centrs “Valentia” dod iespēju cilvēkiem ar psiholoģiskā rakstura  problēmām vērsties  pēc palīdzības pie    psihologa vai psihoterapeita un saņemt konsultāciju  BEZMAKSAS.

Ja jums vai jūsu tuviniekiem  ir depresija, panikas lēkmes, vegetodistonija, emocionālie traucējumi sakarā ar  zaudējumiem vai šķiršanos, neizārstējamu  slimību, mēs aicinām Jūs izmantot šo unikālo iespēju – BEZMAKSAS vērsties pēc palīdzības  un  atvieglot  savus pārdzīvojumus. 

Pierakstīšanās  uz  bezmaksas konsultāciju 2018.g. 8.-12.oktobrī 

ģimenes psihoterapeite Tatjana Vidavska - Rusnaka - 29165338,  

psihologe  Nadežda Olehnovič - 29637681. 


«Apkaunojoša» problēma: bērnu zagšana.

   «Apkaunojoša» problēma: bērnu zagšana.

Turpinot tēmu par vecāku mīlestības nozīmi, bērna personības veidošanas procesā, šodien parunāsim par  ļoti izplatītu un rūpīgi slēptu ģimenes problēmu- par bērnu un pusaudžu zagšanu. Bērnu zagšana- viena no pašām mokošākajām un „apkaunojošākajām” problēmām, par kuras iemesliem ir neizpratnē, apjukušie vecāki visā pasaulē, it īpaši, kad šīs situācijas notiek ar „labvēlīgajiem” bērniem. 


Desmit govis

   Desmit govis

Reiz divi jūrnieki devās apceļot pasauli, lai atrastu savu laimi.... 

Par legālo un nelegālo NAIDU

   Par legālo un nelegālo NAIDU

Novecojot cīņas mākslu meistars, paņēma sev mācekļus un nolēma, ka vairs nepiedalīsies cīņās. Jaunais kareivis iedomājās, ka ir vairāk prasmīgs un stiprāks, izsauca pieredzējušo meistaru uz cīņu. Skolotājs neatsaucās uz viņa prasību, un tad pašpārliecinātais jauneklis sāka provocēt meistaru, pazemojot veco kareivi un viņa senčus. Bet gudrais meistars turpināja ignorēt nekauņu, un jauneklis izmisumā ir aizgājis. Skolēni bija pārsteigti par sava skolotāja rīcību, daudzi sāka viņu tiesāt: 

-Vai tad Jums nerūp Jūsu cieņa un Jūsu senču cieņa?  

Tad vecais meistars pateica:

-Kad Jums dāvina dāvanu un Jūs to nepieņemat, tad kam pieder šī dāvana?

-Protams tam, kas viņu dāvina!

-Tāpat tas attiecas uz tādām lietām kā atkarība, dusmas un naids. Ja mēs to nepieņemam, tie paliek pie devēja.

Austrumu paruna.


Pārdomas par Gavēņa, Nožēlas un Psihoterapijas nozīmi mūsdienās

   Pārdomas par Gavēņa, Nožēlas un Psihoterapijas nozīmi mūsdienās

Ja neievērojam ķermeņa higiēnu, radīsies nepatīkama smaka, vēlāk arī slimības. Ķermeņa higiēna prasa regulāras attīrošas procedūras. Bet kā ir ar dvēseles higiēnu? Ko Jūs darāt, lai attīrītu savu dvēseli? Ja neattīrīt dvēseli, tad emocijas pārvērtīsies slimībā, konfliktos ar sevi un citiem. No kā rodas tik daudz neapmierinātības? Varbūt tādēļ, ka dvēselē domas un emocijas nav sakārtotas?. Var parādīties dārgas drēbes, bet tās nenoslēps nemazgātu ķermeni. Tāpat arī nesakārtotas domas un jūtas nav iespējams noslēpt zem maskas. Liekas „Esmu tik labs, nodarbojos ar labdarību, tikai nav harmonijas sevī”.


Kā

   Kā "pareizi" strīdēties vai kas ir mediĀcija?

Summējot darba pieredzi ar konfliktējošajām pusēm mūsu pilsētā, ir skumji atzīmēt, ka strīdēties pie mums patīk, un dara to ar lielu gandarījumu, neatkarīgi no izglītības, dzimuma, materiālās labklājības un statusa. Patiesa paruna par mums :”mūsu iecienītākais nacionālais ēdiens – mūsu tuvējais”. 

Slimību psiholoģija

   Slimību psiholoģija

Veselā miesā vesels gars!

Senās Romas paruna


Cilvēki no Aizspogulijas. Skats no malas uz pseido-magiem un pseido-ekstrasensiem.

   Cilvēki no Aizspogulijas. Skats no malas uz pseido-magiem un pseido-ekstrasensiem.

Cilvēki atnāk pie maga vai ekstrasensa ar divām neapmierinātajām vajadzībām: ar vitālu vajadzību izārstēties un ar sociālu vajadzību saņemt savu uzmanības, rūpju, labsirdības daļu. Kā likums, viņiem jau ir negatīva  saskarsmes pieredze ar oficiālu medicīnu, neapmierinot  nevienu no šīm divām vajadzībām. Tieši neefektīvi mēģinājumi atrast līdzjūtību un efektīvu palīdzību atbrīvoties no kaites padara viņus gatavus griezties pēc palīdzības pie dziedniekiem vai magiem. Un cilvēks tic maģiskajam „sazvērestības” spēkam, tic „biolaukam”, tic „aurai”, tic ūdenim ar īpašu enerģiju.

Mājas mīluļi- ģimenes locekļi vai ģimenes ārsti?

   Mājas mīluļi- ģimenes locekļi vai ģimenes ārsti?

Mēs atbildam par tiem, kurus esam pieradinājuši.

A.Ekzjuperi


Par nelaimīgo lapsiņu un absolūti laimīgo bruņurupuci

   Par nelaimīgo lapsiņu un absolūti laimīgo bruņurupuci

Kādu dienu pie absolūti laimīgā bruņurupuča atnāca nelaimīgā lapsa un prasīja, lai bruņurupucis pastāsta tai savu laimes recepti. Uz ko laimīgais bruņurupucis vaicāja: 

- Bet, kāpēc Tu, lapsiņ, esi nelaimīga?

 

Get the Flash Player to see this player.


 
lv LV rus RUS

PAKALPOJUMI
img 


 


Jaunākās tēmas: 

Новости Даугавпилса Grani.lv